Michelin Primacy Alpin PA3 snižuje spotřebu a poskytuje komfort

Tagy:  Michelin Primacy Alpin PA3, zimní, úspora paliva, záruka, zkušenosti

Sponzorované odkazy:

Michelin Primacy Alpin PA3 snižuje spotřebu a poskytuje komfort

Zimní pneumatiky Michelin Primacy Alpin PA3 je dle výrobce pro luxusní cestovní vozidla. Pneumatika s rychlostním indexem H (do 210 km/h) zajišťuje hladkou jízdu, efektivní brzdný účinek na mokré vozovce a skvělou ovladatelnost v zimních podmínkách.

Zlepšení jízdních vlastností na sněhu

Pneumatika Michelin Primacy Alpin PA3 nabízí podle internetových stránek o 10% lepší akceleraci a jízdní vlastnosti na sněhu oproti svému předchůdci, pneumatice Michelin Pilot Alpin PA2. Je to díky 3-D StabiliGrip Technology, která zlepšuje „zakousnutí“ pneumatiky do sněhu a ledu. Těchto vlastností bylo dosaženo díky proměnné geometrii lamel a obousměrnému automatickému blokování.

Michelin nabízí také zlepšení v oblasti délky brzdné délky a tím pádem i bezpečnosti posádky vozu i chodců, uvádí se kratší brzdná dráha v řádu decimetrů oproti předchozí pneumatice. Zvýšená trakce při nízkých teplotách se pozitivně projevuje při brzdění a ovladatelnosti vozu za mokra a lepšími výkony pneumatik na sněhu. Lepších výsledků bylo dosaženo díky revoluční směsi pneumatik Helio Compound se slunečnicovým olejem.

Šetřete palivo!

Webové stránky Michelin pneumatiku Michelin Primacy Alpin PA3 ohodnotili nejvyšší známkou v oblasti palivové účinnosti a manipulace. Zdroj: http://www.michelinman.com/Webové stránky Michelin pneumatiku Michelin Primacy Alpin PA3 ohodnotili nejvyšší známkou v oblasti palivové účinnosti a manipulace. Zdroj: http://www.michelinman.com/

Nové pneumatiky Michelin Primacy Alpin PA3 se také chlubí lepší palivovou účinností. Navazují tak na svého předchůdce a díky o sedm procent nižšímu valivému odporu při optimálním tlaku pneumatik umožňují snížit spotřebu automobilu.

Webové stránky Michelin pneumatiku Michelin Primacy Alpin PA3 ohodnotili nejvyšší známkou v oblasti palivové účinnosti a manipulace, o trochu horší je pneumatika prý v oblastech opotřebení a trakce na sněhu a ledu. Michelin nabízí na svých internetových stránkách možnost, aby uživatelé sdíleli zkušenosti s touto pneumatikou a tak můžete nejen čerpat zkušenosti ostatních, ale také sami aktivně přispívat k hodnocení kvalit vámi zvolených pneumatik. Na pneumatiky Michelin je standardně poskytována záruka ohledně vad zpracování a vad materiálu, která trvá po celou dobu životnosti běhounu, nejdéle však šest let od zakoupení pneumatiky.

Kupte si pneumatiky Michelin Primacy Alpin PA3 za výbornou cenu na www.pneumatiky.cz

Článek Michelin Primacy Alpin PA3 snižuje spotřebu a poskytuje komfort byl publikován 2. prosince 2010 v 00.00 v rubrice Zimní pneu. Autorem článku je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...